Vystavená vína dle odrůd

kompletní výsledky ve formátu pdf ke stažení zde

Veltlínské zelené
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Komise Body Medaile
A1 Malík J&V Břestek 268 2015 (V) 1 84 B
A2 Vrba Vítězslav Terezín 152   (K) 1 84 B
A3 Mančík Josef Terezín 52     1 78  
A4 Mančíkovi J+S Terezín 52     1 79  
A5 Slabý Tomáš Čejč 447     1 83  
A6 Luža Tomáš,Ing. Velehrad 314 2015   1 75  
A7 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 673   (P) 1 77  
A8 Luža Vojtěch ml. Velehrad 276 2015 (P) 1 85 S
A10 Hačunda Jaromír Moravany 121   (P) 1 80  
A11 Šlech. st. vinařská s.r.o Polešovice 634 2015   1 74  
A12 Dubský Lubomír Moravany   (P) 1 85 S
A13 Dufek Václav Moravany 281     1 72  
A15 Buchtík Zdeněk,Ing. Boršice 559   (K) 1 78  
A16 Luža Vojtěch,st. Velehrad 214 2013 (P) 1 90 Z
A17 Martináková Edita Břestek 296     1 80  
A18 Bureš Michal Velehrad 308 2015   1 84 B
A19 VÍNO-VÍN Morava, s.r.o. Strážnice 1201   (P) 1 82  
A21 Vinařství Nechory Prušánky 218   P 1 84 B
A22 Vinařství Martinek Stanislav Kyjov 3010 2015   1 69  
A23 Prát Josef Jalubí     1 69  
A24 Štolfa Antonín Boršice 430 2013 (V) 1 87 Z
A25 Hlaváček - Snopek Míkovice   (P) 1 75  
A26 Dobčák Jakub Strážnice 319   (P) 1 70  
A27 Šipka Oldřich Mgr Jarošov     1 84 B
A28 Mikulka Josef Jarošov     1 81  
A29 Polášek Josef, Ing. Kyjov 2522   (P) 1 69  
A30 Kopřiva František Ždánice 701 2015   1 64  
A31 Bučková Jiřina Sudoměřice 355 2015 P 1 86 Z
A32 Vinařství Žerotín Strážnice 2015 P 1 74  
A33 Vinařství Dvůr pod Starýma horama Boršice 89 2015 (P) 1 71  
A34 Zelinka Antonín Ždánice   (P) 1 76  
A35 Hlavinka Josef Ždánice 702 2015 (K) 1 71  
A36 Vinařství U Pohanků Žeravice   (P) 1 83  
A37 Esterka Petr Terezín 99   (P) 1 89 Z
A38 Vinařství Trčka Kostice 6 2015   1 91 Z
A39 Měšťánek Vladimír ml. Boršice 651 2015 (P) 1 88 Z
A40 Výstup Petr Zlechov 555   (P) 1 86 Z
A41 Krystýnek Filip Buchlovice 55 2013   2 84 B
A42 Tománek Pavel Boršice 671 2015 (P) 2 89 Z
A43 Vinařství Žerotín Strážnice   (V) 2 74  
A44 Jordán Vlastimil Vésky 201   (K) 2 85 S
A45 Milovníci vína a žen Zlechov 201 2015   2 80  
A46 Neduchal Jaroslav Milotice 542   (P) 2 85 S
A47 Vinařství Klásek Petrov   (K) 2 86 Z
A48 Procházka Miroslav Ždánice   (P) 2 84 B
A49 TFS Tečovice     2 76  
A50 TFS Tečovice 2015 (P) 2 77  
A51 Volša Radek Ždánice 805     2 73  
A52 Běhula Leoš Milotice 552   (P) 2 80  
A55 Punčochář Zdeněk Ždánice   (P) 2 85 S
A56 Metroflora s. r. o. Milotice 448 2015 P 2 86 Z
A57 Hýbl JIří Žeravice 286     2 84 B
A58 Martináková Edita Břestek 296   (P) 2 84 B
A59 Šimoník Radim Jalubí     2 74  
A60 Beneš Jaroslav Hrušky 377 2015 P 2 84 B
A61 Machálek Karel Kunovice 810   (K) 2 75  
A62 Žůrci - Vídeňka Žeravice 368   (P) 2 85 S
A63 Svoboda Pavel,Ing. Boršice 647     2 82  
A64 Vinařství Maděřič spol. s.r.o. Moravský Žižkov 2013 P 2 80  
A65 Vinařství Šoman Dolní Dunajovice 42   (P) 2 81  
A66 Dvořáček Milan Huštěnovice 198     2 72  
A67 Kašík Petr Milotice   (P) 2 90 Z
A68 Vávra Jiří Tupesy 211 2015   2 84 B
A69 Vinařství Soják Polešovice 575   (P) 2 67  
A70 Dočkal Stanislav Kudlovice 170 2015 (P) 2 81  
A71 Rajsigl Jaroslav Milotice 411     2 83  
A73 Prátová Zuzana Josefov 31 2013 P 2 84 B
A74 Maňásek Josef,Ing. Huštěnovice 325   (K) 2 79  
A75 Vinařství Turek & Šiška Velké Pavlovice 85 2015 P 2 86 Z
A76 Vinařství Musilovi Dolní Kounice 813 2013 P 2 81  
A78 Vinné sklepy Lechovice Lechovice 2015 (P) VOC 2 88 Z
A79 Vinice-Hnanice s.r.o. Hnanice   VOC 2 83  
A80 Vinařství Kněží Hora Bzenec   (P) 2 78  
A81 Vinné sklepy Lechovice Lechovice   (P) 2 77  
A82 Vinné sklepy Zapletal Velké Bílovice   P 3 75  
A83 Gróf Jaroslav Velké Bílovice 1022 2015   3 72  
A84 Hamerník Matěj Dolní Dunajovice   (P) 3 74  
A85 Vinařství Volařík Mikulov 2015 P 3 83  
A86 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   (K) 3 87 Z
A87 Adamík Antonín Huštěnovice   (P) 3 65  
A88 AGROLIP, a.s. Lipov   (P) 3 74  
A89 Ratajský Bronislav Blatnice pod Svatým A 93   (V) 3 72  
A91 Tetur Tomáš Velké Bílovice 1206   P 3 84 B
A92 Dvořáček Milan,ml. Huštěnovice 198 2015   3 70  
A93 Vinařství Komarov Ivančice   (P) 3 83  
A94 Zemánek Martin Velké Bílovice 1088 2015 P 3 80  
A95 Vinařství Kněží Hora Bzenec 2015 P 3 86 Z
A96 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506 2015 P sur-lie 3 84 B
A97 Vinium, a.s. Velké Pavlovice 666   (P) 3 70  
A98 Templářské sklepy Čejkovice 945     3 80  
A99 ZD Němčičky Němčičky 2015 P 3   CH
A100 Vinařství Sv. Florian Bzenec s. r. o. Bzenec 1548 2015 (P) 3 76  
A101 VÍNO HRUŠKA s. r. o. Blatnička 143 2015 P 3 72  
A102 Vinařství Kosík Tvrdonice   (K) 3 78  
A103 ZD Němčičky Němčičky     3 86 Z
A104 Rodinné Vinařství Baláž Dolní Dunajovice   P 3 85 S
A105 Zborovský Lubomír Velké Pavlovice 64 2015   3 72  
A106 Mádlová Hana Velké Bílovice 148 2014 K 3 82  
A107 VÍNO HRUŠKA s. r. o. Blatnička 143 2015 K 3 85 S
A108 Uher Josef Lanžhot 1260   (P) 3 78  
A109 Vinařství Kubík Velké Bílovice 671 2015 P 3 85 S
A110 Uher Josef Lanžhot 1260 2015 V 3 76  
A111 Víno Sýkora, s. r. o. Čejkovice 1 2015 P 3 82  
A112 Syfany spol. s r.o. Vrbice 428 2015 (K) 3 64  
A113 Vinařství V&M Zborovský Velké Pavlovice 2 2015 P 3 82  
A114 Rodinné vinařství Sedlák Velké Bílovice 14 2015   3 76  
A115 Weingut Girsch Hauskirchen     3 82  
A116 Vajbar Libor Kobylí 509 2015 P 3 84 B
A117 Weingut Girsch Hauskirchen   DAC 3 81  
A118 Vinařství Štěpán Maňák Žádovice 276   (P) 3 85 S
A121 Vinařství Veverka Čejkovice 220 2015 P 3 68  
A122 Zemánek Martin Velké Bílovice 1088   P 4 79  
A123 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   (P) 4 80  
A124 Vinařství Foretník Šardice 303 2015   4 79  
A125 Mádl Stanislav Velké Bílovice 1252 2015 P 4 85 S
A126 Vinařtví u kostela Polešovice 2015 (S) 15 86 Z
A127 Zemědělská a.s Čejkovice 2015   4 75  
A128 Procházková Miroslava Velké Pavlovice 6 2015 P 4 77  
A129 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2015 P 4 84 B
A130 Vinařství Waldberg s.r.o Vrbovec   (P) 4 81  
A131 Vinařství Petr Skoupil, a.s. Velké Bílovice 450 2015 K 4 88 Z
A132 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   (V) 4 83  
A133 Vajbar Libor Kobylí 509 2015   4 73  
A134 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274 2015 P 4 84 B
A135 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2015 V 4 83  
A136 Bednaříková Helena Velké Pavlovice 50     4 77  
A137 Sedlář Pavel Sady 2015 (P) 4 91 Z
A138 Tomšů Miroslav Ořechov   (K) 4 78  
A139 Ludvík Břetislav Přísnotice 303 2015 (P) 4 86 Z
A140 Ludvík Břetislav Přísnotice 303   (P) 4 85 S

Veltlínské červené rané
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Komise Body Medaile
B1 Bunža Petr Bzenec 137     4 82  
B2 Rajhradské klášterní s.r.o. Rajhrad 69   P 4 77  
B4 Vinařství Žůrek Žeravice 327     4 85 S
B5 Stodůlka Miroslav Boršice 196 2013 (P) 4 88 Z
B6 Vinařství Vaďura Polešovice 677 2013 P 4 79  
B7 Tománek Pavel Boršice 671 2015 (V) 4   CH
B8 Svoboda Pavel,Ing. Boršice 647 1997   4 77  
B9 Dobčák Jakub Strážnice 319     4 83 B
B10 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice 828     4 80  
B11 Jordán Vlastimil Vésky 201 2015 (K) 4 82  
B12 Esterka Jaroslav Svatobořice-Mistřín 62     4 76  
B13 Dvořáček Milan Huštěnovice 198 2015 (P) 4 70  
B14 Templářské sklepy Čejkovice 945     4 77  
B15 Vinařtví u kostela Polešovice     4 74  
B16 Vinařství Komarov Ivančice 2015 K 4 86 S
B17 Vinařství Volařík Mikulov 2015 K 4 87 Z
B18 Zborovský Lubomír Velké Pavlovice 64 2015   4 78  

Sauvignon
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Komise Body Medaile
C1 Bunža Petr Bzenec 137 2015 P 5 85 S
C2 Soják Petr Polešovice 100 2015 (P) 5 88 Z
C4 Luža Vojtěch ml. Velehrad 276   (V) 5 84 B
C5 Vinařství Vaďura Polešovice 677   (P) 5 89 Z
C6 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607 2011 (P) 5 71  
C7 Hačunda Jaromír Moravany 121   (P) 5 79  
C8 Vinařství Žůrek Žeravice 327   (V) 5 90 Z
C9 Vinařství Žůrek Žeravice 327 2015 V 5 76  
C10 Prát Josef Jalubí   (P) 5 77  
C11 Kölbel František Kyjov   (P) 5 83  
C12 Vinařství Nechory Prušánky 218   P Ripe fruit 5 78  
C13 Vinařství Nechory Prušánky 218   P Green 5 82  
C14 Tománek Pavel Boršice 671 2015 (P) 5 87 Z
C15 Grmolec - rodinné vinařství Hovorany 243   (P) 5 80  
C16 Macků Libor Míkovice 2014 (P) 5 77  
C17 Vinařství Žerotín Strážnice   (P) 5 81  
C18 Hoša Antonín Čejč 380 2004   5 74  
C19 Esterka Petr Terezín 99   (P) 5 86 S
C20 Hrubý Tomáš Kostice   (P) 5 75  
C21 Moravia Víno, spol. s.r.o. Prušánky 652 2015 V 5 85 S
C22 Esterka Petr Terezín 99 2015 (V) 5 84 B
C23 Esterka Petr Ždánice 99 2007 (V) 5 83  
C24 Výstup Michal Boršice 703   (V) 5 84 B
C25 Štolfa Petr Boršice 2015 (V) 5 83  
C26 Vitis, spol. s r. o. Strážnice 1698   (P) 5 83  
C27 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice 828   (P) 5 82  
C29 Šipka Oldřich Mgr Jarošov     5 69  
C30 Šoustek Pavel Polešovice 709   (P) 5 84 B
C31 Cícha Jan Blatnice pod Svatým A 360   P 5 83  
C32 Vitis, spol. s r. o. Strážnice 1698 2015 (P) 5 83  
C33 Vinařství Nešpor & Rajský Moravská Nová Ves 2015 (V) 5 78  
C34 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 673   (V) 5 79  
C35 Glos Jaroslav Žeravice 371   (P) 5 73  
C36 Vinařství Modrá s. r. o. Modrá 115 2015 V 5 80  
C37 Jordán Vlastimil Vésky 201   (P) 5 82  
C38 Jordán Vlastimil Vésky 201 2015 (P) 5 76  
C39 Balíček Ondřej Jalubí 81 2015 (V) 5 75  
C40 Nikl František Boršice 406 2007   5 79  
C41 Dobčák Jakub Strážnice 319   (P) 5 74  
C42 Metroflora s. r. o. Milotice 448 2015 P 6 82  
C43 Agro Zlechov, a.s. Zlechov 119 2015 (V) 6 80  
C44 Neduchal Jaroslav Milotice 542   (P) 6 83  
C45 Šimoník Radim Jalubí   (P) 6 78  
C46 Ondráš Dušan Jalubí   (P) 6 83  
C47 Metroflora s. r. o. Milotice 448 2011 V 6 90 Z
C48 Vinařství Židek Popice 78 2015 V 6 80  
C49 Bičan Josef Traplice 176 2009 (V) 6 83  
C50 Agro Zlechov, a.s. Zlechov 119 2014 (P) 6 81  
C51 Machálek Karel Kunovice 810   (P) 6 72  
C52 Zajíc Antonín Mařatice   (P) 6 85 S
C53 Hamerník Matěj Dolní Dunajovice   (P) 6 85 S
C54 Kašík Petr Milotice   (P) 6 79  
C55 Hrkalík Jaroslav,Ing. Buchlovice 99 1996 (P) 6 75  
C56 Nečas Tomáš Rakvice 409 2015 (P) 6 83  
C57 Vinařství Píšťkovi Mařatice 1526   (V) II 6 77  
C58 Vinařství Píšťkovi Mařatice 1526   (P) 6 87 Z
C59 Vinařství Píšťkovi Mařatice 1526   (V) I 6 83  
C60 Vinařství Volařík Mikulov   P 6 81  
C61 Maňásek František Tupesy 461   (V) 6 80  
C62 Vinařství Turek & Šiška Velké Pavlovice 85 2015 P 6 83  
C63 AGROLIP, a.s. Lipov   (P) 6 83  
C65 Rodinné vinařství Košut Prušánky 178   (V) 6 82  
C66 Ludvík Břetislav Přísnotice 303   (V) 6 74  
C68 Hruška Pavel Blatnice pod Svatým A 705 2015 V 6 62  
C69 Víno-Masaryk s.r.o. Skalica 2333     6 76  
C70 Vinné sklepy Lechovice Lechovice   (P) 6 80  
C71 Vinařství rodiny Cíchovy Blatnice pod Svatým A 490   P 6 79  
C72 Hanačík Milan MVDr. Blatnice pod Svatým A 783   (P) 6 73  
C73 VÍNO BLATEL, a.s Blatnice pod Svatým A 855 2015 P 6 84 B
C74 Vinařství Komarov Ivančice 2015 P 6 79  
C75 Vinné sklepy Zapletal Velké Bílovice   K 6 80  
C76 Trčkovo rodinné vinařství Starovice 329     6 75  
C77 Vinice-Hnanice s.r.o. Hnanice   VOC 6 74  
C78 Vinařství Kněží Hora Bzenec 2015 V 6 84 B
C79 Tetur Tomáš Velké Bílovice 1206   P 6 84 B
C80 Loskot Roman, Ing. Nosislav 420 2015 (P) 6 82  
C81 Loskot Roman, Ing. Nosislav 420   (K) 6 81  
C82 Zemánek Martin Velké Bílovice 1088   K 6 78  
C83 Vinařství Kněží Hora Bzenec 2015 P 6 74  
C84 Mádlová Hana Velké Bílovice 148 2015 P 7 69  
C86 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506 2015 P 7 78  
C87 Vinařství Sv. Florian Bzenec s. r. o. Bzenec 1548 2015 (V) 7 87 Z
C88 Zemánek Martin Velké Bílovice 1088   K Super 7 82  
C89 Víno Sýkora, s. r. o. Čejkovice 1 2015 P 7 84 B
C90 Vinařství Sv. Florian Bzenec s. r. o. Bzenec 1548 2015 (P) 7 65  
C92 Víno Škrobák Čejkovice 937 2015 V 7 83  
C93 Hradil Lukáš Ing. Čejkovice 1007   P 7 67  
C94 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   (V) 7 77  
C95 Vinium, a.s. Velké Pavlovice 666   (P) 7 81  
C96 Zborovský Lubomír Velké Pavlovice 64     7 74  
C97 Vinařtví u kostela Polešovice   (P) 7 79  
C98 Škrabal Petr Buchlovice 369   (V) 7 86 S
C99 Mádl Stanislav Velké Bílovice 1252 2015 P 7 85 S
C100 Vinařství Petr Skoupil, a.s. Velké Bílovice 450     7 77  
C101 Víno Zlomek & Vávra s.r.o. Boršice u Blatnice 300   (V) 7 87 Z
C102 Víno Zlomek & Vávra s.r.o. Boršice u Blatnice 300   (P) 7 85 S
C103 Vinařství Kubík Velké Bílovice 671 2015 P 7 79  
C104 BRUMOVÍN CZ s.r.o. Brumovice 367 2012 P 7 78  
C105 Vinařtví u kostela Polešovice   (P) 7 84 B
C106 Drmola Jaroslav Bavory 46 2015 P BIO víno 7 77  
C107 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274 2015 P 7   CH
C108 Hrňa František Buchlovice 543 2014 (V) 7 82  
C109 Templářské sklepy Čejkovice 945   (P) 7 87 Z
C110 VÍNO HRUŠKA s. r. o. Blatnička 143 2015 P 7 83  
C111 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2015 P 7 82  
C112 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404   P 7 79  
C113 Vinařství Waldberg s.r.o Vrbovec   (P) 7 85 S
C114 Mikros-vín Mikulov, kom. spol Mikulov 29 2015 P 7 86 S
C115 ZD Němčičky Němčičky     7 67  
C116 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589   (V) 7 85 S
C117 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o Bzenec 1508 2015 V 7 81  
C118 Zborovský Lubomír Velké Pavlovice 64 2015   7 82  
C119 Dvořáček Jaromír Sady   (P) 7 78  
C120 Sedlář Pavel Sady 2015 (P) 7 86 S
C121 Píštěk Stanislav Ořechov 217 2015 (V) 7 79  
C122 Neznámý vinař Buchlovice 2015   7 84 B
C123 Neznámý vinař Buchlovice     7 80  

Tramín červený
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Komise Body Medaile
D1 Bunža Petr Bzenec 137 2013 V 8 73  
D2 Bunža Petr Bzenec 137 2015 V 8 88 Z
D4 Bunža Petr Bzenec 137   (V) 8 87 Z
D5 Luža Tomáš,Ing. Velehrad 314 2012 (V) polosladké 8 87 Z
D7 Vinařství Vaďura Polešovice 677 2015 (V) 8 92 Z
D8 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 673   (P) 8 79  
D9 Luža Tomáš,Ing. Velehrad 314 2013 (P) 8 88 Z
D10 Šalša Václav Čeložnice 2015 V Tramín kořenný 8 84  
D11 Šoustek Pavel Polešovice 709   (P) 8 86 S
D12 BD Sensors Buchlovice 2014 (P) 8 87 Z
D13 Kölbel František Kyjov   (V) 8 85 B
D14 Nečas Tomáš Rakvice 409 2015 (V) 8 78  
D16 Švec Lubomír,Mgr. Velehrad 238 2015 (P) 8 75  
D17 Vinařství Dvůr pod Starýma horama Boršice 89 2015 (V) 8 81  
D18 Vinařství Dvůr pod Starýma horama Boršice 89 2013 (V) 8 89 Z
D20 Vinařství Nechory Prušánky 218   V 8 79  
D21 Sladký Petr Míkovice   (K) 8 85 B
D22 Vinařství Žůrek Žeravice 327 2015 V 8 85 B
D24 Kutálek Radim Jarošov     8 79  
D25 Vinařství Žerotín Strážnice 2015 (V) 8 85 B
D27 Vinařství Nešpor & Rajský Moravská Nová Ves 2015 (V) 8 79  
D28 BMVinařství, s.r.o. Tvrdonice   (V) 8 82  
D29 Rodinné vinařství Košut Prušánky 178   (V) 8 79  
D30 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice 828   P 8 82  
D33 Komárek Jakub Ždánice 697     8 74  
D34 Durník Vladimír Boršice 496   (V) 8 84  
D35 Vitis, spol. s r. o. Strážnice 1698   (V) 8 90 Z
D36 Bučková Jiřina Sudoměřice 355 2015 P 8 82  
D37 Hoša Antonín Čejč 380 1997 (V) 8 71  
D38 Vitis, spol. s r. o. Strážnice 1698 2015 V 8 78  
D39 Moravia Víno, spol. s.r.o. Prušánky 652 2015 V 8 82  
D40 Psotka Zdeněk Zlechov 2015 (V) 8 86 S
D41 Běhula Leoš Milotice 552   (V) 8 88 Z
D42 Jordán Vlastimil Vésky 201 2011 (V) 8 82  
D43 Vinařství Trčka Kostice 6 2015 (V) 8 84  
D44 Vinařství Žídek Popice 78 2015 V 8 85 B
D45 Metroflora s. r. o. Milotice 448 2015 V 8 81  
D46 Šlech. st. vinařská, a.s. Velké Pavlovice 565 2015 V 8 86 S
D47 Dočkal Stanislav Kudlovice 170 2015 (V) 8 72  
D48 Batůšek + Přikryl Staré Město 1416 2015 (V) 9 76  
D49 Mátl Jan Velké Bílovice 62     9 77  
D50 AGROLIP, a.s. Lipov   (V) 9 78  
D51 Hřiba Stanislav Čejkovice 771   P 9 84  
D52 Vinné sklepy Zapletal Velké Bílovice 2013 V 9 80  
D53 Víno-Masaryk s.r.o. Skalica 2333 2015 (V) 9 74  
D54 Vinařství Volařík Mikulov   V 9 80  
D55 Vinařství Kněží Hora Bzenec 2015 V 9 80  
D56 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   (V) 9 84  
D57 Vinařství Sv. Florian Bzenec s. r. o. Bzenec 1548 2015 (V) 9 78  
D58 Mádlová Hana Velké Bílovice 148 2013 P 9 77  
D59 Mádlová Hana Velké Bílovice 148 2014 P 9 84  
D60 ZD Němčičky Němčičky 2015 V 9 88 Z
D62 BRUMOVÍN CZ s.r.o. Brumovice 367 2013 P 9 78  
D63 Víno Škrobák Čejkovice 937 2015 V 9   CH
D64 Zemědělská a.s Čejkovice 2015 V 9 77  
D66 Rodinné Vinařství Baláž Dolní Dunajovice   V 9 74  
D68 Vajbar Libor Kobylí 509 2015 V 9 81  
D69 Drmola Jaroslav Bavory 46 2015 V BIO víno 9 83  
D70 Škrabal Petr Buchlovice 369   (V) 9 77  
D71 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506 2015 V 9 81  
D72 Skoupil Petr Velké Bílovice 450     9 82  
D73 Syfany spol. s r.o. Vrbice 428 2015 (P) 9 80  
D74 Vinné sklepy Lechovice Lechovice 2015 P 9 84  
D75 Mádl Stanislav Velké Bílovice 1252 2015 (P) 9 77  
D76 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589   (V) 9 75  
D77 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274 2015 P 9 85 B
D78 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404   P 9 85 B
D79 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2015 V 9 89 Z
D80 Vinařství Waldberg s.r.o Vrbovec 2015 V 9 88 Z
D81 VÍNO HRUŠKA s. r. o. Blatnička 143 2015 P 9 78  
D82 Vinařtví u kostela Polešovice   (V) 9 82  
D83 ZD Němčičky Němčičky     9 77  
D84 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o Bzenec 1508   P 9 85 B
D85 Procházková Miroslava Velké Pavlovice 6 2015 P 9 72  
D86 Dvořáček Jaromír Sady   (V) 9 76  
D87 Tománek Pavel Boršice 671 2015 botrytický sběr 9 90 Z

Floriánka
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Komise Body Medaile
E1 Šlech. st. vinařská s.r.o Polešovice 634   (P) 4 87 Z
E2 Tománek Pavel Boršice 671 2015 (V) 4 89 Z

Přírodní sladká vína
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Komise Body Medaile
A126 Vinařtví u kostela Polešovice 2015 Vz (S) 15 86 Z
A141 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   Vz L 15 84 B
C28 Tománek Alois,Ing. Boršice 671 2015 Sg (VB) 15   CH
C67 Maňásek František Tupesy 461 2015 Sg (VB) 15 84 B
D6 Vinařství Vaďura Polešovice 677 2008 Tč (VB) 15 83  
D15 BD Sensors Buchlovice 2015 Tč (VB) 15 87 Z
D19 Hrkalík Jaroslav,Ing. Buchlovice 99 2008 Tč (VB) 15 75  
D23 Štolfa Petr Boršice 2015 Tč (VB) 15 92 Z
D26 Tománek Pavel Boršice 671 2015 Tč (VB) 15 93 Z
D31 Esterka Petr Terezín 99 2015 Tč (VB) 15 82  
D32 Esterka Petr Terezín 99   Tč (VB) barrique 15 83  
D65 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   Tč (VB) 15 82  
D88 Vinařství Modrá s. r. o. Modrá 115 2015 Tč (VC) 15 85 B
H28 Tománek Alois,Ing. Boršice 671 2015 Fr (S) 15 92 Z
J41 Vinné sklepy Lechovice Lechovice 2013 CS L 15 93 Z

Růžová vína
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Komise Body Medaile
G1 Bohemia Canopus, spol s.r.o. Starovice 92   CS P 13 77  
G2 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2015 CS V 13   CH
G3 Zámecké sklepy Strážnice Strážnice   Fr 13 86 S
G4 Vinařství Soják Polešovice 575 2015 CS (V) 13 74  
G5 Vinařství Soják Polešovice 575   CS (P) 13 79  
G6 Zemánek Martin Velké Bílovice 1088   Fr 13 83  
G7 Vinařství Maděřič spol. s.r.o. Moravský Žižkov   CS (P) 13 85 S
G8 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice 828   Fr (P) 13 85 S
G9 Vinařství Žerotín Strážnice   CS (P) 13 80  
G10 Štolfa Antonín Boršice 430   CS (P) 13 81  
G11 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404   CS P 13 90 Z
G12 Vinice-Hnanice s.r.o. Hnanice   CS P 13 89 Z
G13 Vinařství Maděřič spol. s.r.o. Moravský Žižkov   Fr 13 84 B
G14 Rajsigl Jaroslav Milotice 411   CS 14 81  
G15 Vinařství Foretník Šardice 303 2015 CM 14 81  
G16 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506 2015 CS P 14 85 S
G17 Vinařství Soják Polešovice 575   Fr (P) 14 69  
G18 Bureš Michal Velehrad 308   CM 14 80  
G19 Malík J&V Břestek 268 2015 CM (P) 14 76  
G20 Vinařství Martinek Stanislav Kyjov 3010 2015 CM 14 71  
G21 Vinařství Vaďura Polešovice 677 2015 CS (P) 14 88 Z
G22 Ševčík P. + Malík F. Břestek 314   CS (V) klaret 14 80  
G23 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404   CS 14 74  
G24 Zborovský Lubomír Velké Pavlovice 64 2015 CM 14 78  
G25 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185   Fr P 14 78  

Frankovka
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Komise Body Medaile
H2 Vinařství Modrá s.r.o. Modrá 115 2015 P 10 90 Z
H3 Luža Tomáš,Ing. Velehrad 314 2008 (V) 10 84  
H4 Vinařství Žůrek Žeravice 327   (P) 10 89 Z
H5 Hrkalík Jaroslav,Ing. Buchlovice 99 2000 (P) 10 83  
H6 Prát Josef Jalubí 2011 (V) 10 84  
H7 Hlaváček - Snopek Míkovice 2015 (P) 10 81  
H8 Slabý Tomáš Čejč 447 2015   10 75  
H9 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 673 2015   10 86 S
H10 Kopl Martin Moravany 228     10 80  
H11 Tománek Libor Modrá 96 2015   10 84  
H12 Sladký Petr Míkovice   (P) 10 85 B
H13 Luža Vojtěch,st. Velehrad 214 2015   10 83  
H14 Šipka Oldřich Mgr Jarošov     10 69  
H15 Mikulka Josef Jarošov     10 78  
H16 Bučková Jiřina Sudoměřice 355 2011 P 10 87 Z
H17 Vitis, spol. s r. o. Strážnice 1698 2013 P barrique 10 87 Z
H18 BMVinařství, s.r.o. Tvrdonice 2015 V 10 84  
H19 Vinařství Žerotín Strážnice   barrique 10 87 Z
H20 Vitis, spol. s r. o. Strážnice 1698 2015 (V) 10 86 S
H21 Hlavinka Josef Ždánice 702 2015 (P) 10 60  
H22 Hoša Antonín Čejč 380 2006   10 84  
H23 Vinařství Maděřič spol. s.r.o. Moravský Žižkov 2015 P 10 84  
H24 Komárek Jakub Ždánice 697 2015   10 79  
H25 Hrubý Tomáš Kostice 2015 barrique 10 86 S
H26 Milovníci vína a žen Zlechov 2015   10 75  
H27 Milovníci vína a žen Zlechov 2014 (K) 10 78  
H29 Neduchal Jaroslav Milotice 542   (P) 10 85 B
H30 Jordán Vlastimil Vésky 201 2003 (V) 10 77  
H31 TFS Tečovice   (P) 10 80  
H32 TFS Tečovice 2015 (P) 10 84  
H33 Volša Radek Ždánice 805 2015 (P) 10 83  
H34 Hýbl JIří Žeravice 286 2015   10 84  
H35 Procházka Miroslav Ždánice   (P) 10 82  
H36 Metroflora s. r. o. Milotice 448 2011 P 10 83  
H37 Rodinné vinařství Jedlička Bořetice 511     10 79  
H38 Bičan Josef Traplice 176   (P) 10 91 Z
H39 Vinařství Kosík Tvrdonice 2015 (V) 10 86 S
H40 Žůrci - Vídeňka Žeravice 368 2015   10 81  
H41 Ježovi Mařatice 2015 (P) 10 85 B
H42 Vinařství Soják Polešovice 575   (P) 11 73  
H43 Zábranský J+M Mařatice   (P) 11 82  
H44 Esterka Jaroslav Svatobořice-Mistřín 62 2015   11 74  
H45 Ježovi Mařatice 2012 (P) 11 80  
H46 Prátová Zuzana Josefov 31 2015 P 11 79  
H47 Vinařství Musilovi Dolní Kounice 813 2015 P 11 85 B
H48 Vinařství Aleš Ratajský Blatnice pod Svatým A 364 2014 P 11 65  
H49 Sladký Petr Míkovice 2015   11 70  
H50 Hruška Pavel Blatnice pod Svatým A 705 2012 P 11 60  
H51 Vinařství Kněží Hora Bzenec 2013 P barrique 11 86 S
H52 Vinařství Veverka Čejkovice 220 2013 P 11 64  
H53 Víno-Masaryk s.r.o. Skalica 2333 2015   11 79  
H54 Vinařství Foretník Šardice 303 2015   11   CH
H55 Mádlová Hana Velké Bílovice 148 2009 P barique 11 77  
H56 VÍNO-VÍN Morava, s.r.o. Strážnice 1201   P 11 85 B
H57 Rodinné vinařství Sedlák Velké Bílovice 14 2015 P 11 86 S
H58 Vinařství Polehňa Blatnice pod Svatým A 651 2015 P 11 84  
H59 Mádl Stanislav Velké Bílovice 1252 2015 P 11 82  
H60 Víno Sýkora, s. r. o. Čejkovice 1 2012   11 83  
H61 Mádlová Hana Velké Bílovice 148 2011 P 11 75  
H62 Mátl Jan Velké Bílovice 62     11 79  
H63 Vinařství Michna Velké Pavlovice 30 2015 V 11 85 B
H65 Rodinné Vinařství Baláž Dolní Dunajovice 2015 V 11 88 Z
H66 ZD Němčičky Němčičky 2015 P 11 90 Z
H67 Bednaříková Helena Velké Pavlovice 50 2015   11 80  
H68 Vinařství Sv. Florian Bzenec s. r. o. Bzenec 1548 2015   11 81  
H69 Vinařství V&M Zborovský Velké Pavlovice 2 2015 P 11 84  
H70 Drmola Jaroslav Bavory 46 2015 P bio víno 11 81  
H71 Vinium, a.s. Velké Pavlovice 666 2015 P 11 78  
H72 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2015 V dubový sud 11 84  
H73 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2015 akátový sud 11 78  
H74 Syfany spol. s r.o. Vrbice 428 2013 VOC 11 70  
H75 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506 2015 P 11 79  
H76 Vinařství Válka Nosislav 429 2015 P 11 77  
H77 Vinařství Štěpán Maňák Žádovice 276 2014 P 11 78  
H78 VÍNO HRUŠKA s. r. o. Blatnička 143 2015 P 11 80  
H79 Procházková Miroslava Velké Pavlovice 6 2013 P 11 78  
H80 Templářské sklepy Čejkovice 945   (P) 11 86 S
H81 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589 2015 (V) 11 74  

Cabernet Sauvignon
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Komise Body Medaile
J1 Esterka Petr Terezín 99 2015 barrique 12 81  
J2 Esterka Petr Terezín 99 2009 (V) 12 84  
J3 Macků Libor Míkovice 2011 (P) 12 72  
J4 Šlech. st. vinařská s.r.o Polešovice 634   (K) 12 70  
J5 Vinařství Nechory Prušánky 218 2015 (P) rezerva 12 85 B
J7 Štolfa Antonín Boršice 430 2015 (P) barrique 12 82  
J8 Víno Rakvice s. r. o. Rakvice 828     12 80  
J9 Vinařství Nechory Prušánky 218 2015 P 12 85 B
J10 Hrubý Tomáš Kostice 2015 barrique 12 86 S
J11 Milovníci vína a žen Zlechov     12 82  
J12 Komárek Lubor Jarošov 2015   12 86 S
J13 Tománek Pavel Boršice 671 2015 (V) 12 66  
J14 Šlech. st. vinařská, a.s. Velké Pavlovice 565 2015 V 12 78  
J15 Hoša Antonín Čejč 380     12 70  
J16 Vinařství Soják Polešovice 575 2015 (P) 12 66  
J17 Zábranský J+M Mařatice   (P) 12 84  
J18 Čevela Václav Tupesy 35 2015   12 70  
J19 Hlaváček Miroslav Nosislav 402 2015 (V) 12 68  
J20 Kopečná-Hrušková Blatnice pod Svatým A 705 2013   12 89 Z
J21 Loskot Roman, Ing. Nosislav 420 2015 (V) barrique 12 88 Z
J22 Víno-Masaryk s.r.o. Skalica 2333 2015 V 12 70  
J24 Vinařství Sv. Florian Bzenec s. r. o. Bzenec 1548 2015 (V) 12 67  
J25 Tetur Tomáš Velké Bílovice 1206 2015   12 85 B
J27 Vinařství Maděřič spol. s.r.o. Moravský Žižkov   (V) 12 85 B
J28 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185 2015 V 12 87 Z
J29 Vinařství Fůkalovi Velké Pavlovice 7   (P) 12 83  
J30 Vinařtví u kostela Polešovice   (P) 12 75  
J31 Vinařství Štěpán Maňák Žádovice 276 2013 V 12   CH
J32 Templářské sklepy Čejkovice 945 2015 (P) 12 70  
J33 Zemědělská a.s Čejkovice 2015 P 12 67  
J34 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 506 2015 P 12 83  
J35 Hradil Lukáš Ing. Čejkovice 1007   V 12 70  
J36 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338 2009 P oak aged 12 87 Z
J37 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338 2011 V barrique 12 84  
J38 Hřiba Stanislav Čejkovice 771   P 12 83  
J39 Templářské sklepy Čejkovice 945   (P) 12 72  
J40 Vinařství Válka Nosislav 429 2013 P 12 81  

Cabernet Moravia
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Komise Body Medaile
K1 Vinařství Nikodém Míša Polešovice 393 2012 (P) 13 79  
K2 Esterka Petr Terezín 99 2015   13 82  
K3 Esterka Petr Terezín 99     13 83  
K4 Vinařství Nikodém Míša Polešovice 393 2013 (P) 13 79  
K5 Soják Petr Polešovice 100     13 79  
K6 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607 2013   13 77  
K7 Jašík Pavel Polešovice 418 2015   13 80  
K8 Esterka Petr Terezín 99 2013 (K) 13 87 Z
K9 Vrba Vítězslav Terezín 152   (K) 13 84 B
K10 Pelka Jaroslav Staré Město 2011 (V) 13 83  
K11 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 673   P 13 90 Z
K12 Kutálek Radim Jarošov 2014   13 81  
K13 Dufek Václav Moravany 281     13 83  
K14 Šoustek Pavel Polešovice 709     13 84 B
K15 BMVinařství, s.r.o. Tvrdonice     13 74  
K16 Ševčík P. + Malík F. Břestek 314 2014   13 78  
K17 Vinařství Nešpor & Rajský Moravská Nová Ves 2012 P 13 89 Z
K18 Bureš Michal Velehrad 308     13 90 Z
K19 Bučková Jiřina Sudoměřice 355 2014   13 70  
K20 Vinařství Maděřič spol. s.r.o. Moravský Žižkov 2015 P 13 81  
K21 Měšťánek Vladimír Boršice 651   (P) 13 79  
K22 Moravia Víno, spol. s.r.o. Prušánky 652 2015   13 74  
K23 Hoša Antonín Čejč 380     13 60  
K24 Vinařství Trčka Kostice 6     13 86 S
K25 Glos Jaroslav Žeravice 371 2012   13   CH
K26 Výstup Michal Boršice 703 2015 (P) 13 75  
K27 Vinařství U Pohanků Žeravice     13 85 S
K28 Švaňhal J. Ždánice 697     13 74  
K29 Cukr Zdeněk Boršice 666     14 80  
K30 Maňásek Pavel Sady 2015   14 80  
K31 Hruška Michal Kudlovice 208 2015   14 85 S
K32 Bičan Josef Traplice 176   (P) 14 90 Z
K33 Hamerník Matěj Dolní Dunajovice     14 70  
K34 Rodinné Vinařství Baláž Dolní Dunajovice 2015   14 80  
K35 Esterka Jaroslav Svatobořice-Mistřín 62   + CS 14 74  
K37 Dvořáček Milan Huštěnovice 198   (V) 14 62  
K38 Maňásek Josef,Ing. Huštěnovice 325   (K) 14 68  
K39 Hlávka Miroslav Velké Pavlovice 4 2015   14 75  
K40 Ratajský Bronislav Blatnice pod Svatým A 93     14 82  
K41 Zámecké sklepy Strážnice Strážnice 2012 P 14 85 S
K42 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 1185 2015   14 85 S
K44 Ježík Milan Boršice 612 2009   14 70  
K45 Vinařství Kubík Velké Bílovice 671 2012 P 14 82  
K46 VÍNO HRUŠKA s. r. o. Blatnička 143 2015 barrique 14 86 S
K47 Zborovský Lubomír Velké Pavlovice 64 2015   14 83  
K48 Vinařství rodiny Lůbalovy Kobylí 685 2015 P 14 76  
K50 Robek Michal Blatnice pod Svatým A 111 2009   14 81  
K51 Robek Michal Blatnice pod Svatým A 111 2013   14 84 B
K53 Uher Josef Lanžhot 1260     14 80  
K54 Bednaříková Helena Velké Pavlovice 50 2015   14 84 B
K55 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338 2012 P 14 89 Z
K56 Vinařství Válka Nosislav 429 2013   14 83  
K57 Hřiba Stanislav Čejkovice 771 2015 K 14 84 B
K58 Mádl Stanislav Velké Bílovice 1252 2015 P 14 74  

Cabernet Franc
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Komise Body Medaile
L1 Tománek Alois,Ing. Boršice 671 2015 (V) 12 84  


kompletní výsledky ke stažení zde: