Vystavená vína dle odrůd


Ryzlink rýnský
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Cukr Komise Body Medaile
A 1 BD Sensors Buchlovice 2012 (P)   1 91 Z
A 2 Vinařství Kněží hora Bzenec 2019 P   1 84  
A 3 Vinařství Kubík Velké Bílovice 2017 P do 4g 5 86 Z
A 4 Rodinné vinařství Sedlák Velké Bílovice 2020 P do 4g 5 89 Z
A 5 Vinné sklepy Zapletal Velké Bílovice 2018 P do 4g 5   CH
A 6 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274 2019 P   1 84  
A 7 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274 2020 P   1 80  
A 8 Vinice-Hnanice s.r.o. Hnanice       1 92 Z
A 9 Zachar Miroslav Mařatice 2018 (P)   1 83  
A 10 Bureš Karel Modrá 90   (P)   1 77  
A 11 Zlámal Zbyněk Mařatice 2017 (P)   1 78  
A 12 BD Sensors Buchlovice 2015 (P)   1 85  
A 13 Luža Vojtěch,st. Velehrad 214 2017 (P)   1 81  
A 14 Vinařství Vajbar Kobylí Kobylí 2018   do 4g 5 83  
A 16 Luža Tomáš,Ing. Velehrad 314 2012 (P)   1 88 Z
A 17 Vinařství Nechory Prušánky 2019 P do 4g 5 85  
A 18 Míšek Jan Blatnice pod Svatým A   (P)   1 81  
A 19 Vinařství Bukovský s.r.o. Kobylí 2019 K   1 82  
A 20 ŠSV Polešovice Polešovice 2016 (P)   1 88 Z
A 21 Jašík Pavel Polešovice 418 2017     1 73  
A 22 ŠSV Polešovice Polešovice   (V)   1 88 Z
A 23 Polášek Ladislav Boršice 668 2019 (P)   1 85  
A 24 Hlaváček Jindřich Boršice 668   (P)   1 81  
A 25 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2020 VOC   1 91 Z
A 26 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2017 VB   9 89 Z
A 27 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2019 V   1 86 Z
A 28 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 2018 P   1 94 Z
A 29 Neoklas, a.s. Šardice 2020 P   1 77  
A 30 Luža Vojtěch ml. Velehrad 276 2019 (P)   1 80  
A 31 Vinice-Hnanice s.r.o. Hnanice 2020 P do 4g 5 85  
A 32 Bureš Michal Velehrad 308 2012     1 81  
A 33 Hrňa František Buchlovice 543 2015 (V)   1 87 Z
A 34 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 2015 V   1 93 Z
A 35 Hlaváček - Snopek Míkovice   (P)   1 80  
A 36 Matoušek - Švehlík Míkovice   (P)   1 82  
A 37 Hoša Radek Terezín 136   VB botritický   9 87 Z
A 38 METROFLORA s.r.o Milotice   (V)   1 87 Z
A 39 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589 2016 P   1 84  
A 40 Vinařství Šalša Kyjov 2020 VOC do 4g 5 83  
A 41 Vinařství Balážovi Dolní Dunajovice 2020 P   1 81  
A 42 METROFLORA s.r.o Milotice 2020 P do 4g 5 85  
A 43 Vinařství u kostela Polešovice 2019     1 87 Z
A 44 Vinařství u kostela Polešovice 2020     1 76  
A 45 Vinařství u kostela Polešovice 2018 P   1 86 Z
A 46 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín   V   1 84  
A 47 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607 2011 (P)   1 80  
A 48 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607 2015 (V)   1 79  
A 49 Rodinné vinařství Jedlička Bořetice 2019 P   1 86 Z
A 50 Daňhel Čestmír Břestek 238 2019 (P)   1 79  
A 51 Neoklas, a.s. Šardice 2020 P   1 81  
A 53 Kořínek Horymír Boršice 685 2020 (P)   1 85  
A 54 Buchtík Zdeněk,Ing. Boršice 559   (P)   1 78  
A 55 Punčochář Zdeněk Ždánice   (K)   1 82  
A 56 Procházka Miroslav Ždánice   (P)   1 78  
A 57 Měšťánek Vladimír ml. Boršice 651 2017 (P)   1 82  
A 58 Doložílek Radek Boršice 494   (V)   2 86 Z
A 59 Martináková Edita Břestek 296 2020 (P)   2 87 Z
A 60 Chrbját Lukáš Osvětimany 358 2018 (P)   2 83  
A 61 Chrbját Lukáš Osvětimany 358 2015 (P)   2 86 Z
A 62 Malík J&V Břestek 268   (P)   2 87 Z
A 63 Rosák Jan JUDr. Břestek 2019 (K)   2 85  
A 64 Cukr Zdeněk Boršice 2013 (P)   2 81  
A 65 Martináková Edita Břestek 296   (P)   2 80  
A 66 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589 2017 V   2 85  
A 67 Svoboda Pavel,Ing. Boršice 647       2 83  
A 68 Agrolip a.s. Lipov       2 81  
A 69 Cukr Martin Boršice 691 2018 (P)   2 85  
A 70 Rodinné vinařství Košut s.r.o. Moravská Nová Ves   V   2 86 Z
A 71 Zámecké sklepy Strážnice Strážnice 2019 P   2 84  
A 72 Vinařství Šebesta Prušánky 527   (P)   2 84  
A 73 Vinařství Tesařík, spol s r.o. Prušánky 777 2020   do 4g 5 80  
A 74 Víno Rakvice s r.o. Rakvice 2020 P do 4g 5 84  
A 75 Vinařství Tesařík, spol s r.o. Prušánky 777 2020     2 81  
A 76 Vinařství Žerotín Strážnice   (VB)   9 81  
A 77 Vinařství Šebesta Prušánky 527   (V)   2 84  
A 78 Durník Vladimír Boršice 496   (P)   2 83  
A 79 Rodinné vinařství U Trčků Kostice 2020     2 82  
A 80 Žůrek Žeravice 327   P 12g cukr   2 86 Z
A 81 VITIS spol.s r.o. Strážnice 2019 V   2 86 Z
A 82 VITIS spol.s r.o. Strážnice 2020 K   2 84  
A 83 Vinařství ROCHÚZ Uherské Hradiště 2020 P   2 89 Z
A 84 Žůrek Žeravice 327   P 8g Cukr   2 89 Z
A 85 Bučková Jiřina Sudoměřice 355 2019 P   2 87 Z
A 86 Bučková Jiřina Sudoměřice 355 2020 P   2 83  
A 87 Vinařství Dvůr pod Starýma horama Boršice 89   (P)   2 88 Z
A 88 Zatloukal Alois Sady 122 2020 (K)   2 82  
A 89 Zatloukal Alois Sady 122 2020 (P)   2 87 Z
A 90 Bečica Tomáš Sady   (P)   2 82  
A 91 Rodinné vinařství Stanislav Martinek Kyjov 2014     2 88 Z
A 92 Vinařství Maděřič Moravský Žižkov 2020 P   2 83  
A 93 Vinné sklepy Lechovice spol. s r.o. Lechovice 2019 P   2 88 Z
A 94 Vinné sklepy Lechovice spol. s r.o. Lechovice 2020 P   2 87 Z
A 95 VINARSTVÍ POD HRADEM Klentnice   (P)   2 82  
A 96 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 2020 P do 4g 5 87 Z
A 97 Štěrba Vojtěch Mařatice 856 2016 (V)   2 81  
A 98 Hoša Antonín Čejč 380 2004     2 78  
A 99 Hoša Antonín Čejč 380 2020     2 75  
A100 Miloslav Tománek Boršice   (V)   2 92 Z
A101 Vinařství Líbal s.r.o. Horní Dunajovice 2020 VOC   2 82  
A102 Vinařství Jan Válek Nový Šaldorf 2020 (P)   2 79  
A103 Radim Tetera Těmice 2015 (P)   2 78  
A104 Sedlecká vína Sedlec u Mikulova 2020 P   2 74  
A105 Agra Horní Dunajovice Horní Dunajovice 2020 P   2 81  
A106 Vinařství Obelisk Valtice 2019 K   2 83  
A107 Vinařství Obelisk Valtice 2018 P   2 86 Z
A108 Moravčíkova vína Horní Věstonice 2020 V botritický   3 86 Z
A109 Ježovi Mařatice 2015 (V)   3 88 Z
A110 Hoša Antonín Čejč 380   P   3 73  
A111 Vinařství Nosreti s.r.o Zaječí 2020 P   3 84  
A112 Vinařství U Pohanků Žeravice   (P)   3 80  
A113 Vinařství Válka Nosislav 2019 bio do 4g 5 90 Z
A114 Jan Jelínek Boršice   (P)   3 78  
A115 Stanislav Dočkal Staré Město 2013 (P)   3 82  
A116 Vinařství Michal Janás Blatnička 2020 (P)   3 73  
A117 Lubomír Dubský Moravany   (P)   3 84  
A118 Vinařství Těthal Blatnice pod Svatým A   (P)   3 85  
A119 Pavlovín, s.r.o. Velké Pavlovice 2020     3 84  
A120 Vinařství Těthal Blatnice pod Svatým A 2020     3 76  
A122 Komarov vinařství Ivančice 2019 P   3 78  
A123 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o Bzenec 1508 2020 P   3 91 Z
A124 Václav Dufek Moravany   (P)   3 66  
A125 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o Bzenec 1508 2019 P   3 92 Z
A126 Tasovické vinařství Hodonice 2020 VOC   3 75  
A127 Vinařství PERGEN Perná   (P)   3 76  
A128 Tanzberg Bavory 2018 P   3 77  
A129 Hýbl JIří Žeravice 286       3 86 Z
A130 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o Bzenec 1508 2018 P   3 85  
A132 NOVÉ VINAŘSTVÍ, a.s. Drnholec       3 84  
A133 Hrkalík Jaroslav,Ing. Buchlovice 99 2020 (P)   3 78  
A134 NOVÉ VINAŘSTVÍ, a.s. Drnholec 2020 P   3 77  
A135 Zlomek a Vávra Boršice u Blatnice 2020 P do 4g 5 86 Z
A136 Vinařství Kněží hora Bzenec 2020 P   3 78  
A137 Maňásek František Tupesy 461 2019 (P)   3 83  
A138 Vinařství Veverka Čejkovice   (P)   3 86 Z
A139 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338 2019 VOC do 4g 5 72  
A140 Vinařství Vajbar Zaječí 2019 P   3 84  
A141 Vinařství Kněží hora Bzenec 2016 V   3 79  
A142 Vinařství Petr Bunža Bzenec 2019 P   3 90 Z
A143 Vinařství Petr Bunža Bzenec 2018 P   3 83  
A144 Žernosecké vinařství s.r.o. Velké Žernoseky 1 2020 P   3 78  
A145 Vinařství Mikulica Velké Pavlovice 2020 P do 4g 5 86 Z
A146 Zajíc Antonín Mařatice 2017 (P)   3 87 Z
A147 Zajíc Antonín Mařatice 2019     3 88 Z
A148 VÍNO BLATEL, a.s. Blatnice pod Svatým A 2020 VOC   3 75  
A149 Zajíc Antonín Mařatice 2020 (P)   3 83  
A150 Jakub ŠAMŠULA vinařství Čejkovice 2020 P   3 85  
A151 Vinařství Modrá Modrá 2019 P do 4g 5 86 Z
A152 Vinařství Hruška Pavel Blatnice pod Svatým A 2019 VOC   3 74  
A153 Vinařství Pavel Macháček Vnorovy 698       3 76  
A154 Kramářová Leona Mutěnice 781   P   3 70  
A155 Víno Hruška s.r.o. Blatnička   P   3 75  
A157 Vinařství Petr Skoupil Velké Bílovice   P   3 81  
A158 Víno Sýkora Čejkovice 2019     3 85  
A159 Víno Hanačík Blatnice pod Svatým A 2018 VOC   4 86 Z
A160 Vinařství Vaďura Polešovice Polešovice 2019 (P)   4 85  
A161 Roman Letocha Hodonice       4 80  
A162 Vinařství Vaďura Polešovice Polešovice 2015 (VB)   9 87 Z
A164 Vinařství Aleš Ratajský Blatnice pod Svatým A 2020 P   4 82  
A165 Vinařství Zemánek Velké Bílovice 2018     4 80  
A166 Radek Volša Ždánice 2020 (P)   4 79  
A167 Hana Mádlová Velké Bílovice 2020 P   4 76  
A168 Víno Hanačík Blatnice pod Svatým A   (V)   4 82  
A169 J+J Šoustek Polešovice 482 2020 (P) surline   4 83  
A170 BM Vinařství Tvrdonice 2020 P do 4g 5 83  
A171 VITIS spol.s r.o. Strážnice 2018 P š.23/18 do 4g 5 82  
A172 VITIS spol.s r.o. Strážnice 2018 P š.12/18 do 4g 5 84  
A173 Vinařství Liběchov Liběchov 281 2019 P do 4g 5 80  
A174 VÍNO-MASARYK s.r.o. Skalica 2020     4 80  
A175 Vinařství Josef Uher Lanžhot       4 70  
A176 Vinařství Hamerník Dolní Dunajovice 2019 P do 4g 5 92 Z
A177 Rodinné vinařství Vican Mikulov 30   (V)   4 87 Z
A178 Vinařství Liběchov Liběchov 281 2018 V   4 70  
A179 Tyl Marek Polešovice 2019 (P)   4 87 Z
A180 Prátová Zuzana Josefov 138 2018 VOC   4 85  
A181 Vinařství Soják Polešovice 207   (V)   4 83  
A182 Vinařství Vaďura Polešovice Polešovice 2017 (P)   4 90 Z
A183 Šlecht. stanice vinařská Velké Pavlovice 2019 P do 4g 5 91 Z
A184 Vinařství ZD Němčičky Němčičky 2020     4 86 Z
A185 Vinný sklep u Kašíků Milotice       4 75  
A186 Vinařství Drmola Bavory 2019 P do 4g 5 85  
A187 Queen Ester Svatobořice-Mistřín 2018     4 85  
A188 Vinařství Hamerník Dolní Dunajovice   (P)   4 75  
A189 Vinařství Ježková Moravská Nová Ves 999 2020   do 4g 5 77  
A190 Jaroslav Kalinec Moravany   (K)   4 70  
A191 Vávra Jiří Tupesy 211 2020 (P)   4 85  
A193 Vinařství Chrástek Bořetice 2020     4 75  
A194 Píštěk Stanislav Ořechov 217 2018 (P)   4   CH
A195 Rodinné vinařství Grmolec Hovorany   P   4 86 Z
A196 Jašík Pavel Polešovice 418 2020     4 80  
A197 Vinařství Stanislav Mádl Velké Bílovice   P   4 80  
A198 Vinium, a.s. Velké Pavlovice 2018 P   4 69  
A199 Víno RAAB Nový Šaldorf 2017 (P)   4 80  
A200 David Olejník Nový Šaldorf       4 82  
A201 Víno Kadrnka Březí u Mikulova 2020 P   4 89 Z
A202 Víno Kadrnka Březí u Mikulova 2020 P do 4g 5 82  
A203 Víno Kadrnka Březí u Mikulova 2019 P do 4g 5 87 Z
A204 Vinařství Jan Válek Nový Šaldorf 2019 (P)   4 69  
A205 Vinařství Volařík Mikulov 2020 P   4 91 Z
A206 SYFANY spol. s r.o. Vrbice 2018   do 4g 5 82  
A207 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 2020     4 81  
A208 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 2018 P   4 79  
A209 Foretník František Šardice 2018     4 85  
A210 Foretník František Šardice 2019   do 4g 5 84  
A211 Rodinné vinařství Grmolec Hovorany 2020 P   4 87 Z
A212 Sádlo Petr Mělník 2019 (P) do 4g 5 83  
A213 Říha Mělník     do 4g 5 78  
A214 Říha Mělník 2009   do 4g 5 93 Z
A215 Vinařství ZD Němčičky Němčičky 2020     4 89 Z
A216 Vinařství ZD Němčičky Němčičky 2019     4 81  
A217 Vinařství Hřiba Čejkovice   P   4 83  
A218 Víno Škrobák Čejkovice 937 2020 P   4 86 Z
A219 Vinařství Mezi Horami Velké Pavlovice 6 2018 P   4 83  
A220 Víno Hradil Čejkovice 2019 P do 4g 5 84  
A221 Vinařství Nechory Prušánky 2020 P   4 69  
A222 Vinařství Kněží hora Bzenec 2020 VOC do 4g 5 90 Z

Ryzlink vlašský
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Cukr Komise Body Medaile
B 1 Rodinné vinařství Stanislav Martinek Kyjov 2015     6 87 Z
B 2 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274 2020   do 4g 8 83  
B 3 Zachar Miroslav Mařatice 2020 (P)   6 85  
B 4 Rodinné vinařství Sedlák Velké Bílovice 2020 P do 4g 8 92 Z
B 5 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2020 P   6 79  
B 6 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2018 P   6 85  
B 7 Vinařství Balážovi Dolní Dunajovice 2020 K   6 82  
B 8 Vinařství u kostela Polešovice 2020 P   6 85  
B 9 Vinařství Bukovský s.r.o. Kobylí 2019 K do 4g 8 70  
B 10 Procházka Miroslav Ždánice       6 83  
B 11 Vinařství Žiška Jaroslavice 2020 P   6 84  
B 12 Punčochář Zdeněk Ždánice   (P)   6 81  
B 14 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 2019 P   6 86 Z
B 15 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín   (V)   6 77  
B 16 Tománek Libor Modrá 96 2019     6 78  
B 17 Luža Tomáš,Ing. Velehrad 314 2019 (P) do 4g 8 80  
B 18 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 2019 (P)   6 82  
B 19 Dohnal Karel Terezín 70       6 80  
B 20 Tečovický folklorní spolek Tečovice 2018 (P)   6 82  
B 21 Vinařství Hamerník Dolní Dunajovice 2020 K   6 69  
B 22 Zdeněk Bravenec Dolní Dunajovice   (P)   6 85  
B 23 Tečovický folklorní spolek Tečovice 2019 (P)   6 78  
B 24 Sklep u Ježků Kyjov 2019     6 86 Z
B 25 Štolfa Petr Boršice 2020 (P)   6 75  
B 27 Zámecké sklepy Strážnice Strážnice 2020 K   6 83  
B 28 Vinařství Šebesta Prušánky 527   (V)   6 72  
B 29 Vinařství Žůrek Žeravice   (P) zb. cukr 11,11   6 86 Z
B 30 Cukr Martin Boršice 691   (P)   6 75  
B 31 Durník Vladimír Boršice 496   (P)   6 88 Z
B 32 Vinařství Tesařík, spol s r.o. Prušánky 777 2020     6 69  
B 33 Daňhel Čestmír Břestek 238       6 81  
B 34 Vinařství Maděřič Moravský Žižkov       6 78  
B 35 Hoša Antonín Čejč 380 2019     6 83  
B 38 Pavlovín, s.r.o. Velké Pavlovice 2020     6 79  
B 39 KOSÍK v.o.s. Tvrdonice   K   6 82  
B 40 Vinné sklepy Lechovice spol. s r.o. Lechovice 2018 P   6 89 Z
B 42 Vranka Libor Boršice 704   (P)   6 78  
B 43 VINARSTVÍ POD HRADEM Klentnice   (P)   6 79  
B 44 Stehlík Jaroslav Terezín 74       6 76  
B 46 Vinařství Prath Josefov 2018     6 81  
B 47 Vinařství Kněží hora Bzenec 2020 P   7 87 Z
B 48 Vinařství Obelisk Valtice 2018 P   7 79  
B 49 Kolman Robert Dolní Dunajovice   (P)   7 88 Z
B 50 Rajhradské klášterní vinařství Rajhrad 2020 P   7 75  
B 51 Vinařství PERGEN Perná 2020 Purmice   7 76  
B 52 Vinařství PERGEN Perná   (P)   7 85  
B 53 Tasovické vinařství Hodonice 2020   do 4g 8 87 Z
B 54 Tanzberg Bavory 2018 V   7 76  
B 56 Vinařství Vajbar Zaječí 2020 botritický sběr do 4g 8 93 Z
B 57 Vinařství PERGEN Perná   (P) Goldhamer   7 77  
B 58 Stanislav Dočkal Staré Město 2017 (V)   7 87 Z
B 59 Zajíc Antonín Mařatice 2018 (P)   7 89 Z
B 60 Jaromír Hačunda Moravany   (P)   7 68  
B 61 Vladimír Žůrek Žeravice       7 86 Z
B 62 David Olejník Nový Šaldorf       7 85  
B 63 Vinařství Pavel Macháček Vnorovy 698     do 4g 8 85  
B 64 Štěrba Vojtěch Mařatice 856 2012 (P)   7 83  
B 65 Vinařství Petr Skoupil Velké Bílovice 2020 K   7 88 Z
B 66 Bartoš Stanislav Vážany 165       7 84  
B 67 Vinařství Stanislav Mádl Velké Bílovice 2015 P   7 72  
B 68 BM Vinařství Tvrdonice 2018 P do 4g 8 82  
B 69 Moravčíkova vína Horní Věstonice 2020 K do 4g 8 85  
B 70 Moravčíkova vína Horní Věstonice 2020 P   7 78  
B 71 Vinařství Stanislav Mádl Velké Bílovice   P   7 69  
B 72 Zemánek Martin Velké Bílovice       7 85  
B 73 Vinařství ZD Němčičky Němčičky       7 79  
B 74 METROFLORA s.r.o Milotice   (K)   7 82  
B 75 Vinařství Kubík Velké Bílovice   P   7 79  
B 76 Hana Mádlová Velké Bílovice 2020 K   7 80  
B 77 Rodinné vinařství Suský Velké Pavlovice 2020 P   7 80  
B 78 Vinařství Mezi Horami Velké Pavlovice 6 2019 P do 4g 8 89 Z
B 79 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o Bzenec 1508 2020 P ego no.69   7 91 Z
B 80 Zámecké vinařství Bzenec s.r.o Bzenec 1508 2020 P 15e8   7 81  
B 81 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 2018     7 81  
B 82 Rodinné vinařství Grmolec Hovorany   P   7 87 Z
B 83 Víno Lubomír Zborovský Velké Pavlovice 2020 (V) do 4g 8 90 Z
B 84 Víno Lubomír Zborovský Velké Pavlovice       7 77  
B 85 Maňásek František Tupesy 461 2020 (V)   7 78  
B 87 Mikros-vín Mikulov, kom. spol Mikulov 29 2019 P   7 93 Z
B 88 Vinařství Volařík Mikulov 2020 P   7 77  
B 89 Maňásek František Tupesy 461 2018 (V)   7 83  
B 90 Knápek Robert Bučovice 84 2019     7 79  
B 91 BM Vinařství Tvrdonice 2019 P do 4g 8 87 Z
B 92 Vinařství Drmola Bavory 2020 P   7 87 Z
B 93 Víno Kadrnka Březí u Mikulova 2019 P do 4g 8 85  
B 94 Vinařství Lůbal Kobylí   P   7 86 Z
B 95 Vinařství U Pohanků Žeravice 2017 (V)   7 85  
B 96 Vinařství Hamerník Dolní Dunajovice   (P)   7 80  
B 97 Vinařství Jan Válek Nový Šaldorf 2020 (P)   7 68  
B 98 Víno RAAB Nový Šaldorf   (P)   7 85  
B 99 Víno Kadrnka Březí u Mikulova 2020 K do 4g 8 82  
B100 Rodinné vinařství Vican Mikulov 30   (P)   8 81  
B101 Vinařství Ježková Moravská Nová Ves 999 2020 (P) do 4g 8 84  
B102 Ševčík P. + Malík F. Břestek 314   (P)   8 74  
B103 SYFANY spol. s r.o. Vrbice 2017   do 4g 8 68  
B104 Pavel Rampula Dolní Dunajovice   (P)   8 78  
B105 Malík J&V Břestek 268   (P)   8 87 Z
B106 Bučková Jiřina Sudoměřice 355 2019 (P) do 4g 8 88 Z
B107 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 2020 P   8 94 Z
B108 Martin Kopl Moravany       8 79  
B109 Rodinné vinařství Vican Mikulov 30 2018 VB botritický sběr   8 96 Z
B110 Rodinné vinařství Vican Mikulov 30   V botritický sběr   8 85  
B111 Víno Kadrnka Březí u Mikulova 2020 P do 4g 8   CH
B112 Rodinné vinařství Vican Mikulov 30 2019 V botritický sběr   8 90 Z
B113 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 2020 surlie   8 86 Z
B114 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338 2020 P   8   CH
B115 Vinařství Kněží hora Bzenec 2018 V do 4g 8 83  
B116 Vinium, a.s. Velké Pavlovice       8 85  
B117 VINARSTVÍ POD HRADEM Klentnice   (P)   8 79  
B118 METROFLORA s.r.o Milotice 2020 K do 4g 8 88 Z
B119 VÍNO-MASARYK s.r.o. Skalica       8 83  
B120 METROFLORA s.r.o Milotice 2019 K   8 86 Z
B121 Hlavinka Pavel Bukovany     do 4g 8 87 Z
B122 Vinařství Žůrek Žeravice   (P) zb. cukr8,7   8 89 Z
B123 Kramářová Leona Mutěnice 781       8 86 Z
B124 NOVÉ VINAŘSTVÍ, a.s. Drnholec 2019 P   8 89 Z

Kerner
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Cukr Komise Body Medaile
C 1 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 2018 P   9 88 Z
C 2 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín   P   9 84  
C 3 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2019 V   9 87 Z
C 4 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín   P   9 82  
C 5 Vinice-Hnanice s.r.o. Hnanice 2020 K   9 84  
C 6 Vinice-Hnanice s.r.o. Hnanice 2020 V   9 79  
C 7 Vinařství Balážovi Dolní Dunajovice 2020 P   9 85 Z
C 8 Tománek Pavel Boršice 671 2019 (P)   9   CH
C 9 Víno RAAB Nový Šaldorf   (P)   9 80  
C 10 Brázdil Tomáš Boršice 337   (V)   9 79  
C 11 Vinařství Martinek Kyjov 3010 2019     9 78  
C 12 Václav Dufek Moravany       9 80  
C 13 Tasovické vinařství Hodonice 2020 P   9 82  
C 14 Libor Tvarůžek Prosiměřice   (V)   9 85 Z
C 15 VÍNO BLATEL, a.s. Blatnice pod Svatým A       9 84  
C 16 Víno Sýkora Čejkovice 2019 P   9 84  
C 17 Zemánek Martin Velké Bílovice       9 78  
C 18 Vinařství Liběchov Liběchov 281 2020 P   9 86 Z
C 19 Vinařství Buchtovi Velké Pavlovice 2020 P   9 86 Z
C 20 Víno RAAB Nový Šaldorf 2020     9 77  
C 21 Říha Mělník 2009 (L)   9 76  
C 22 Stanislav Dočkal Staré Město 2017 (P)   9 76  

Hibernal
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Cukr Komise Body Medaile
D 1 Vinařství Esterka Terezín 2020 barrique   10 92  
D 2 Vinařství Esterka Terezín 2020 (P)   10 86 Z
D 3 Zdeněk Psotka Zlechov   P   10 85 Z
D 4 Vinařství Vajbar Kobylí Kobylí 2020 (P)   10 85 Z
D 5 Vinařství Vajbar Kobylí Kobylí 2019 (V)   10 88 Z
D 6 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 2017 P   10 77  
D 7 Punčochář Zdeněk Ždánice   (P)   10 84  
D 8 Blahuš Ivo Jalubí   (P)   10 84  
D 9 METROFLORA s.r.o Milotice   (V)   10 90 Z
D 10 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 2020 P   10 83  
D 11 Vinice-Hnanice s.r.o. Hnanice 2020 (P)   10 76  
D 12 Luža Vojtěch ml. Velehrad 276 2018 (V)   10 82  
D 13 Škrabal Petr Buchlovice 369 2020 (V)   10 81  
D 14 Glos Roman Žeravice 188   (V)   10 86 Z
D 15 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín   (V) š.7321   10 85 Z
D 16 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín   (V) š.7021   10 83  
D 17 Matoušek - Švehlík Míkovice   (P)   10 81  
D 18 Škrabal Petr Buchlovice 369   (V)   10 84  
D 19 Hlaváček - Snopek Míkovice   (P)   10 85 Z
D 20 Fůkal Oldřich Velké Pavlovice 111       10 88 Z
D 21 Rodinné vinařství Slabý Čejč 447       10 75  
D 22 Ondráš Dušan Jalubí   (P)   10 81  
D 23 Rodinné vinařství Slabý Čejč 447   surlie   10 83  
D 24 Šimoník Radim Jalubí   (V)   10 90 Z
D 25 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274 2020 P   10 84  
D 26 Vinařství Šalša Kyjov   V   10 89 Z
D 27 Tečovický folklorní spolek Tečovice 2019 (P)   10 76  
D 28 Tečovický folklorní spolek Tečovice 2018     10 78  
D 29 Rodinné vinařství Slabý Čejč 447 2020 (P)   10 83  
D 30 Malík J&V Břestek 268   (P)   10 84  
D 31 Zdeněk Bravenec Dolní Dunajovice   (P)   10 69  
D 32 Prát Josef Jalubí   (P)   10 81  
D 33 Rodinné vinařství Sedlák Velké Bílovice   V   10 85 Z
D 34 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589 2019 (P) do 4g 10 76  
D 35 Stodůlka Miroslav Boršice 196 2019 (V)   10 84  
D 36 Zámecké sklepy Strážnice Strážnice 2018 (V)   10 81  
D 37 Vinařství Žůrek Žeravice   (P) zb.c. 13,5   11 80  
D 38 KOSÍK v.o.s. Tvrdonice   P   11 83  
D 39 Svoboda Pavel,Ing. Boršice 647 2018     11 74  
D 40 Bánovský Antonín Boršice 546 2018 (V)   11 88 Z
D 41 Vinařství Líbal s.r.o. Horní Dunajovice 2019 P   11 85 Z
D 42 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 2020 P   11 83  
D 43 Krčmař Vlastimil Ždánice 95 2020 (P)   11 82  
D 44 Krčmař Vlastimil Ždánice 95 2019 (P)   11 66  
D 45 Rajhradské klášterní vinařství Rajhrad 2020 P   11 81  
D 46 Vinařství Jan Plaček Dolní Kounice 2020 P do 4g 10 82  
D 47 Agra Horní Dunajovice Horní Dunajovice 2020 P   11 85 Z
D 48 Libor Tvarůžek Prosiměřice   (V)   11 83  
D 49 Pavlovín, s.r.o. Velké Pavlovice 2020 P   11 85 Z
D 50 Pavlovín, s.r.o. Velké Pavlovice 2020 V   11 82  
D 51 Vinařství PERGEN Perná   (V)   11 84  
D 52 Sedlecká vína Sedlec u Mikulova   P   11 84  
D 53 Víno Jan Polehňa Blatnice pod Svatým A   (P)   11 88 Z
D 54 Vinařství Dvůr pod Starýma horama Boršice 89   (V)   11 70  
D 55 Vinařství Dvůr pod Starýma horama Boršice 89   (P)   11 75  
D 56 Vinařství V&M Zborovský, v.o.s. Velké Pavlovice   P   11 87 Z
D 57 Vinařství V&M Zborovský, v.o.s. Velké Pavlovice       11 82  
D 58 Kňourek Drahoslav Tupesy 78   (V)   11 81  
D 59 Stanislav Dočkal Staré Město 2020 (P)   11 84  
D 60 Vinařství Veverka Čejkovice   (P)   11 87 Z
D 61 Vinařství Modrá Modrá 2020 V   11 81  
D 62 Jaromír Hačunda Moravany   (P)   11 74  
D 63 Jakub ŠAMŠULA vinařství Čejkovice   P   11 91 Z
D 64 Vinařství Pavel Macháček Vnorovy 698   V   11 77  
D 65 Vinařství Hruška Pavel Blatnice pod Svatým A 2020 K   11 82  
D 66 Víno Sýkora Čejkovice 2019 P   11 80  
D 67 Víno Hruška s.r.o. Blatnička   P Organic col.   11 84  
D 68 Víno Hruška s.r.o. Blatnička   Fresh col.   11 83  
D 69 Vinařství Tesařík, spol s r.o. Prušánky 777 2020 (P)   11 83  
D 70 Židek vinařství Popice 78 2020     11 75  
D 71 Vinařství Vaďura Polešovice Polešovice 2019 (P)   11 84  
D 72 Vinařství Esterka Terezín 2017 VB barrique   9 70  
D 73 Vinařství Stanislav Mádl Velké Bílovice 2020 P   11 75  
D 74 Soják Petr ml. Polešovice   (V)   11 84  
D 75 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2019 (VB)   9 86 Z
D 76 Vrba Vítězslav Terezín 152   (P)   11 82  
D 77 Sklep u Dvořáků Dolní Kounice   (P)   11 79  
D 78 Kolman Robert Dolní Dunajovice   (V)   11 83  
D 79 Víno Hanačík Blatnice pod Svatým A   (V)   11 86 Z
D 80 Vinařství Mezi Horami Velké Pavlovice 6 2020 P   11 85 Z
D 81 Vinný sklep u Kašíků Milotice       11 90 Z
D 82 Víno Lubomír Zborovský Velké Pavlovice       11 79  
D 83 Vinařství ZD Němčičky Němčičky       11 81  
D 84 Ing. Stanislav Škrobák Čejkovice 2020 P do 4g 10 80  
D 85 Zemánek Martin Velké Bílovice   P   12 82  
D 86 Janík Tomáš Milotice   (P)   12 79  
D 87 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338 2019 P   12 84  
D 88 Kňourek Drahoslav Tupesy 78 2020 (P)   12 89 Z
D 89 Říha Mělník       12 72  
D 90 Vinařství Vaďura Polešovice Polešovice 2017 (VB)   9   CH
D 91 Vinařství Kubík Velké Bílovice   V   12 81  
D 92 Víno Rakvice s r.o. Rakvice 2020 P   12 82  
D 93 Tománek Alois,Ing. Boršice 671 2018 (V)   12 85 Z
D 94 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 2020 P surlie   12 71  
D 95 Vinařství ZD Němčičky Němčičky 2019 surlie   12 80  
D 96 Krčmař Vlastimil Ždánice 95 2018 (P)   12 69  
D 97 Vinařství u Šťastných Svatobořice-Mistřín 2018 (P)   12 68  
D 98 Foretník František Šardice 2020   do 4g 10 82  
D 99 Vinařství Nechory Prušánky   (V)   12   CH
D100 Vinařství Ježková Moravská Nová Ves 999 2020 (P)   12 75  
D101 Víno RAAB Nový Šaldorf   (P)   12 84  
D102 Vinařství Žerotín Strážnice   (V)   12 80  
D103 Vinařství Žerotín Strážnice 2019     12 82  
D104 Vinařství Josef Uher Lanžhot 2020 P   12 90 Z
D105 Víno Lubomír Zborovský Velké Pavlovice 2020 (P)   12 79  
D106 METROFLORA s.r.o Milotice 2020 P do 4g 10 77  
D107 Vinařství Kněží hora Bzenec 2019 P   12 72  
D108 Vinařství Kněží hora Bzenec 2020 P do 4g 10 79  
D109 Vinařství Rochůz s.r.o. Uherské Hradiště 2020 (P)   12 82  
D110 Krčmař Vlastimil Ždánice 95 2017 (P)   12 75  
D111 Vinařství Josef Uher Lanžhot   P   12 77  
D112 Vinařství Drmola Bavory 2020 V do 4g 10 79  
D113 Hrkalík Jaroslav,Ing. Buchlovice 99 2020 (V)   12 78  
D115 VKrausilém Mělník   (P)   12 75  
D116 Hřiba Stanislav Čejkovice 771   P   12 81  
D117 Vinařství Štěpán Maňak Žádovice   V   12 89 Z
D118 Vinařství Vajbar Zaječí 2020 V   12 82  
D119 Vinařství Chrástek Bořetice 2020     12 67  
D120 Vladimír Žůrek Žeravice   (P)   12 86 Z
D121 Víno Hradil Čejkovice 2019 (V)   12 69  
D122 Vinařství Jan Válek Nový Šaldorf   (V)   12 85 Z
D123 Kramářová Leona Mutěnice 781   (V)   12 81  
D125 Rodinné vinařství Grmolec Hovorany   V   12 75  
D126 Vinařství Lůbal Kobylí   P   12 86 Z
D127 Vinařství Lůbal Kobylí   V panenská sklizeň   12 89 Z
D128 Vinařství Petr Skoupil Velké Bílovice   P   12 81  
D129 Krčmař Vlastimil Ždánice 95   (P)   12 67  
D130 Krčmař Vlastimil Ždánice 95 2016 (P)   12 67  
D131 Foretník František Šardice 2020 frizzante   9 85 Z
D132 Foretník František Šardice 2019     12 80  
D133 Foretník František Šardice 2018 barrique do 4g 10 79  

Muškát moravský
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Cukr Komise Body Medaile
E 1 Vinařství Esterka Terezín       13   CH
E 2 Hruška Michal Kudlovice 208   (P)   13 89 Z
E 3 Luža Vojtěch,st. Velehrad 214 2020     13 78  
E 4 Švec Lubomír,Mgr. Velehrad 238       13 78  
E 5 Vinařství u kostela Polešovice 2019 (P)   13 84  
E 6 Vinařství Vaďura Polešovice Polešovice 2018   do 4g 13 82  
E 7 ŠSV Polešovice Polešovice   (P)   13 80  
E 8 Bureš Karel Modrá 90       13 82  
E 9 Bureš Michal Velehrad 308 2017     13 83  
E 10 Chrbját Lukáš Osvětimany 358   (P)   13 67  
E 11 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín   P   13 75  
E 12 Vinařství Šalša Kyjov 2020     13 76  
E 13 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404       13 82  
E 14 Vinařství u kostela Polešovice       13 79  
E 15 Ampelos ŠSV Znojmo a.s. Vrbovec 274       13 72  
E 16 Šlecht. stanice vinařská Velké Pavlovice 2020     13 77  
E 17 Vinařství Šoman Dolní Dunajovice   (P)   13 78  
E 18 Žůrek Žeravice 327   P zb. cukr 8,2   13 73  
E 19 Rosák Jan JUDr. Břestek 2020 (P)   13 69  
E 20 Vinařství Tesařík, spol s r.o. Prušánky 777 2020 P   13 78  
E 21 Tománek Alois,Ing. Boršice 671 2018 (P)   13 90 Z
E 22 Vinařství Maděřič Moravský Žižkov       13 83  
E 23 Hoša Antonín Čejč 380 1997     13 88 Z
E 24 Vinařství Žerotín Strážnice       13 84  
E 25 Vinařství Žerotín Strážnice       13 75  
E 26 Rodinné vinařství Košut Prušánky 178   (P)   13 91 Z
E 27 Vinařství Líbal s.r.o. Horní Dunajovice 2020     13 86 Z
E 28 Vinařství Jan Plaček Dolní Kounice       13 78  
E 29 Rajhradské klášterní vinařství Rajhrad   (K)   13 76  
E 30 Mančíkovi J+S Terezín 52       13 76  
E 31 Vinařství Minařík Blatnička 2016     13 74  
E 32 Vinařství Dvůr pod Starýma horama Boršice 89       13 83  
E 33 Víno Jan Polehňa Blatnice pod Svatým A       13 73  
E 34 Vinařství Petr Bunža Bzenec 2018 P   13 74  
E 35 Vinařství Nosreti s.r.o Zaječí 2020     13 87 Z
E 36 Knápek Robert Bučovice 84       13 84  
E 37 Radek Volša Ždánice   (P)   13 80  
E 38 Roman Letocha Hodonice 2020     13 79  
E 39 Vinařství PERGEN Perná   (P)   13 75  
E 40 Maňásek František Tupesy 461   (P)   13 77  
E 41 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí   P   14 82  
E 42 Vinařství Trčka Kostice 6 2020     14 80  
E 43 Žernosecké vinařství s.r.o. Velké Žernoseky 1 2020     14 84  
E 44 Zlomek a Vávra Boršice u Blatnice   P   14 81  
E 45 Vinařství Modrá Modrá 2020 P   14 81  
E 46 Vinařství Petr Bunža Bzenec 2020 P   14 90 Z
E 47 Vinařství Petr Bunža Bzenec       14 82  
E 48 Vinařství Petr Bunža Bzenec 2019 VB   9 88 Z
E 49 Indruch Petr Polešovice 815 2019 (P)   14 85 Z
E 50 Rodinné vinařství Grmolec Hovorany   P   14 89 Z
E 52 Vinium, a.s. Velké Pavlovice       14 79  
E 53 Vinařství Soják Polešovice 207 2018 (VB)   9 80  
E 54 VÍNO-MASARYK s.r.o. Skalica       14 84  
E 56 Vinařství Štěpán Maňak Žádovice   K   14 84  
E 57 Vinařství Klásek Petrov   (P)   14 86 Z
E 58 VINARSTVÍ POD HRADEM Klentnice   (P)   14 83  
E 59 Josef Hanáček Mařatice 2020 (P)   14 79  
E 60 Zábranský Jan Mařatice   (K)   14 70  
E 61 Abcd Polešovice   (V)   14 84  

Irshai Oliver
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Cukr Komise Body Medaile
F 1 Vinařství Esterka Terezín       14 85 Z
F 2 Vinařství u kostela Polešovice 2020 K   14 84  
F 3 Znovín Znojmo, a.s. Šatov 404 2020     14 88 Z
F 4 Vinařství u kostela Polešovice   (K)   14 79  
F 5 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín     14 78  
F 6 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín   (P)   14 82  
F 8 Rodinné vinařství Slabý Čejč 447       14   CH
F 9 Tománek Pavel Boršice 671 2018 (P)   14 69  
F 10 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607       14 70  
F 11 KOSÍK v.o.s. Tvrdonice   K   14 86 Z
F 12 Pernica Zdeněk Boršice 200   (K)   14 75  
F 13 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589 2019     14 70  
F 15 Vinařství V&M Zborovský, v.o.s. Velké Pavlovice       14 79  
F 16 Víno Sýkora Čejkovice       14 77  
F 17 Moravčíkova vína Horní Věstonice 2020 K   14 83  
F 18 Vinařství ZD Němčičky Němčičky 2020     14 85 Z
F 19 Zemánek Martin Velké Bílovice       14 78  
F 20 Vinařství ZD Němčičky Němčičky   frizzante   9 84  
F 21 Víno Rakvice s r.o. Rakvice 2018 K   14 80  
F 22 VÍNO-MASARYK s.r.o. Skalica       14 79  

Růžová vína
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Cukr Komise Body Medaile
G 1 Veverka František Čejkovice 220   Me   5 86  
G 2 Víno Hruška s.r.o. Blatnička 2020 Merlot K   5 83  
G 3 Cukr Radim Boršice 2020 Me (V)   5 84  
G 4 Zdeněk Bravenec Dolní Dunajovice   Svatovavřinecké   5 83  
G 5 Ing. Stanislav Škrobák Čejkovice 2020 Alibernet   5 84  
G 6 VITIS spol.s r.o. Strážnice   Me (P)   5 82  
G 7 Zámecké sklepy Strážnice Strážnice 2018 Svatovavřinecké   5 81  
G 8 Sádlo Petr Mělník 2017 Sv (P) klaret   5 84  

Svatovavřinecké
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Cukr Komise Body Medaile
H 1 Arcibiskupské zámecké víno Kroměříž, s.r Kroměříž 2019 (P)   15 81  
H 2 Tománek Alois,Ing. Boršice 671 2018 (V)   15 83  
H 3 Rodinné vinařství Jedlička Bořetice   P   15 79  
H 4 Míšek Jan Blatnice pod Svatým A   (P)   15 88 Z
H 5 Tománek Alois,Ing. Boršice 671 2017 (L)   9 87 Z
H 6 Bičan Josef Traplice 176 2017 (P)   15 82  
H 7 Šimoník Radim Jalubí 2017     15 80  
H 8 Blahuš Ivo Jalubí       15 81  
H 9 Sklep u Ježků Kyjov 2018     15 79  
H 10 Dvořan Pavel,Ing. Buchlovice 607 2020     15 82  
H 11 Kořínek Marek Ždánice 682       15 76  
H 12 Bravenec Dolní Dunajovice       15 83  
H 13 Dobčák Jakub Strážnice 319 2019     15 84  
H 14 Šlecht. stanice vinařská Velké Pavlovice 2019 P   15 80  
H 15 Stodůlka Miroslav Boršice 196 2018 (P)   15 85 Z
H 16 Kliment Gabriel Boršice 650       15 82  
H 17 Štolfa Antonín Boršice 430 2020 (P) barique   15 82  
H 18 Vinařství Válka Nosislav 2018 biovíno   15 80  
H 19 Štěrba Vojtěch Mařatice 856 2020 (P) barique   15 85 Z
H 20 Vinařství Jan Plaček Dolní Kounice 2018     15 75  
H 21 Jaromír Hačunda Moravany       15 87 Z
H 22 Víno Hanačík Blatnice pod Svatým A   (P)   15 83  
H 23 Zelinka Antonín Ždánice       15 82  
H 24 Komárek Jakub Ždánice 697       15 80  
H 25 Krčmař Vlastimil Ždánice 95   (P)   15 79  
H 26 Ondráček Jiří Mgr. Ždánice 589 2020     15 86 Z
H 27 Hýbl JIří Žeravice 286 2016     15 84  
H 28 Radek Volša Ždánice   (P)   15 77  
H 29 Tečovický folklorní spolek Tečovice 2018     15 79  
H 30 Vinařství Chrástek Bořetice 2011     15 83  
H 31 Tečovický folklorní spolek Tečovice 2016     15 77  
H 32 Štěrba Vojtěch Mařatice 856 2018 (P) barrique   15 81  
H 33 Vinařství Nosreti s.r.o Zaječí 2019     15 77  
H 34 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338 2018 P   15 79  
H 35 Rodinné vinařství Helena Velké Pavlovice 2018     15 86 Z
H 36 Vinařství Roman Komarov Ivančice 92 2018 P   15 83  
H 37 Libor Tvarůžek Prosiměřice 2020 (P)   15 85 Z
H 38 Vinařství Trčka Kostice 6 2019     15   CH
H 39 Vinařství Tesařík, spol s r.o. Prušánky 777 2020     15 83  
H 40 Žernosecké vinařství s.r.o. Velké Žernoseky 1 2020     15 86 Z
H 41 SYFANY spol. s r.o. Vrbice 2017     15 78  
H 42 Píštěk Stanislav Ořechov 217 2018 (P)   15 89 Z
H 43 Vinařství Stanislav Mádl Velké Bílovice 2020     15 83  
H 44 Víno Lubomír Zborovský Velké Pavlovice 2019     15 91 Z
H 45 Vinařství Buchtovi Velké Pavlovice 2017 K   15 85 Z
H 46 Vinium, a.s. Velké Pavlovice 2019 P   15 81  
H 47 Queen Ester Svatobořice-Mistřín 2018     15 83  
H 48 VÍNO-MASARYK s.r.o. Skalica 2017     15 84  

Alibernet
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Cukr Komise Body Medaile
J 1 Tománek Alois,Ing. Boršice 671 2019 (P)   16 85 Z
J 2 Vranka Libor Boršice 704 2019     16 81  
J 3 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 2015 V   16 88 Z
J 4 Jordán Vlastimil Vésky 201 2012     16 92 Z
J 5 Zdeněk Psotka Zlechov   (P)   16 84  
J 6 Bičan Josef Traplice 176 2020 (P)   16   CH
J 7 Štolfa Petr Boršice   (P)   16 83  
J 8 Agrolip a.s. Lipov       16 83  
J 9 Tománek Alois,Ing. Boršice 671 2018 (P)   16 83  
J 10 Vinařství Veverka Čejkovice   (P)   16 84  
J 11 Mančíkovi J+S Terezín 52 2020     16 93 Z
J 12 Arcibiskupské zámecké víno Kroměříž, s.r Kroměříž 2019     16 73  
J 13 Vinařství Dvůr pod Starýma horama Boršice 89   (P)   16 81  
J 14 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 2018 P barique   16 79  
J 15 Vinařství Hruška Pavel Blatnice pod Svatým A 2019     16 81  
J 16 Hana Mádlová Velké Bílovice 2015 P   16 90 Z
J 17 Hlavinka Pavel Bukovany 2017     16 84  
J 18 VÍNO-MASARYK s.r.o. Skalica       16 84  
J 19 Ing.arch. Vladimír Graca Mařatice 2017     16 85 Z
J 20 Josef Hanáček Mařatice 2020 (V)   16 82  

Neronet
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Cukr Komise Body Medaile
K 1 Tománek Pavel Boršice 671 2018 (P)   16 80  
K 2 Vrba Vítězslav Terezín 152       16 85 Z
K 3 Vinařství Josef Dufek Svatobořice-Mistřín 2018 P   16 79  
K 4 Vinařství Kněží hora Bzenec 2015 P barique   16 83  
K 5 Hrňa František Buchlovice 543 2015 (V)   16 93 Z
K 6 Radim Tetera Těmice 2015 (P)   16 83  
K 7 Zajíc Antonín Mařatice 2018 (V)   16 82  
K 8 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338 2017     16 79  
K 9 Vinařství Nosreti s.r.o Zaječí 2018     16 74  
K 10 Vinařství Roman Komarov Ivančice 92 2019 P   16 75  
K 11 Víno Sýkora Čejkovice       16 84  
K 12 Foretník František Šardice 2019     16 92 Z
K 13 Hřiba Stanislav Čejkovice 771   P   16 86 Z
K 14 Zemánek Martin Velké Bílovice 2020     16   CH
K 15 Hlavinka Pavel Bukovany 2018     16 86 Z
K 16 Vinařství Soják Polešovice 207   (P) fortifikované   9 78  
K 17 Vinařství Štěpán Maňak Žádovice 2020 P   16 79  
K 18 Jaroslav Kalinec Moravany       16 79  
K 19 Říha Mělník 2018     16 75  
K 20 Říha Mělník 2017     16 72  
K 21 Ježovi Mařatice 2017     16 77  
K 22 Neoklas, a.s. Šardice 2020 P   16 82  

Merlot
Výst.č. Pěstitel Obec Rok Dourčeni Cukr Komise Body Medaile
M 1 Snopek René Staré Město 1753 2018 (P)   17 85 Z
M 2 Jordán Vlastimil Vésky 201 2011 (VB)   17 90 Z
M 3 Vinné sklepy Zapletal Velké Bílovice 2019 V   17 89 Z
M 4 Štolfa Antonín Boršice 430 2020 (P) barique   17 83  
M 5 Rodinné vinařství Sedlák Velké Bílovice 2020 V   17 87 Z
M 6 Vinařství u kostela Polešovice 2017     17 75  
M 7 Vinařství Kněží hora Bzenec 2015 VB barique   17 86 Z
M 8 Neoklas, a.s. Šardice 2020 P   17 72  
M 10 Vinařství Šoman Dolní Dunajovice 2020 (P)   17 80  
M 11 Šlecht. stanice vinařská Velké Pavlovice 2017 P   17 86 Z
M 12 VITIS spol.s r.o. Strážnice 2018 V barique   17 80  
M 13 Vinařství Chrástek Bořetice 2015     17 83  
M 14 Vinařství Tomčala Kobylí 2020     17 80  
M 15 Bučková Jiřina Sudoměřice 355 2018 V   17 76  
M 16 Vinařství Žerotín Strážnice       17 83  
M 17 Vinařství Jakubík a.s. Zlechov 589 2018 (V) barique   17 91 Z
M 18 Vinařství BENEŠ Hrušky 2020 V   17 75  
M 19 KOSÍK v.o.s. Tvrdonice   P   17 83  
M 20 Vinařství BENEŠ Hrušky 2020 V   17 83  
M 22 Arcibiskupské zámecké víno Kroměříž, s.r Kroměříž 2019 P   17 72  
M 23 Vinařství Kněží hora Bzenec 2016 V   17 83  
M 24 Vinum Moravicum a. s. Bzenec 338 2017 (VB)   17 75  
M 25 Zajíc Antonín Mařatice 2018 (V)   17 75  
M 26 Tanzberg Bavory 2016 P   17 79  
M 27 Vinařství Prath Josefov 2019 P   17 81  
M 28 Vinařství Šabata s.r.o. Zaječí 2019 V panenské   17 70  
M 29 Vinařství Trčka Kostice 6 2019     17 74  
M 30 VÍNO BLATEL, a.s. Blatnice pod Svatým A   V   17 85 Z
M 31 Foretník František Šardice 2020     17 86 Z
M 33 Vinařství Kubík Velké Bílovice 2019 V barique   17 82  
M 34 Foretník František Šardice 2017     17   CH
M 35 Víno Hradil Čejkovice 2018 (V)   17 80  
M 37 Domaine Fond Croze Francie 2020     17 80  
M 38 Víno Lubomír Zborovský Velké Pavlovice 2020     17 83  
M 39 Rodinné vinařství Vican Mikulov 30 2019 P   17 85 Z
M 40 Hlavinka Pavel Bukovany 2020     17 88 Z
M 41 Víno Rakvice s r.o. Rakvice 2017 P   17 87 Z